Dumanlı kuvars taşının faydaları ve özellikleri

DUMANLI KUVARS TAŞININ FAYDALARI VE ÖZELLİKLERİ

 

          Dumanlı kuvaDumanlı kuvars taşının faydaları ve özelliklerirs taşının faydaları nedir? Dumanlı kuvars taşının özellikleri nedir?  Sorularının cevaplarını bulacağınız bu makalemizi mutlaka okumalısınız.

 

  Dumanlı kuvars taşının özelliklerinden bahsedecek olursak;

 

      Kuvars ailesinin bir türü olan bu taş renk olarak gri,siyah ve kahverengi  tonlarda bulunur.En çok bilinen Dumanlu kuvars taşının özellikleri bunlardır. Dumanlı kuvars taşı estetik görünümünün  yanı sıra insana sağladığı psikolojik ve fiziksel etkileriyle essiz bir taştır. Dumanlı kuvars taşının faydalarından bahsetcek olursak;en çok bilinen ve kullanılan özelliği panik atağa iyi gelmesidir. Meditasyon sırasında kullanılabilecek bir taştır. Sinir bozukluklarına iyi gelir. Strese iyi gelir. Ayak hastalıklarında etkilidir. Aşırı kıramplara iyi gelir. Güven duygusunu arttırır. Kişinin yeni deneyimlere açık olmasına yardımcı olur. Girişimcilik yeteneğini arttırır. Kişinin yaşanılan ana odaklanıp o anı en iyi şekilde yaşamasına yardımcı olur.İletişim bozukluklarını giderici etkileri vardır. Korkunç kabuslar görmemizi engeller. Kişiye huzur ve sakinlik verir. Negatif enerjinin pozitif enerjiye dönüştürülmesine yardımcı olur.  Dumanlı kuvars taşının faydaları bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

 

        Dumanlı kuvars taşının özellikleri bunlar olarak bilinmektedir asıl şifa rabbimizden gelir. Bu gibi tedavi araçlarları sadece vesiledir. Yüce rabbimiz bir derde bin derman verdik diye buyurmaktadır. Belki rahatsızlığınızın şifasının vesilesi budur beklide değildir. Bizlerin kul olarak yapması gereken rabbimizin sebeplerine sarılmak bizlere sunduğu şifa kaynaklarını denemektir. Tedbirimizi alalım şifa allahtandır. Şüphesiz o her şeyin iyisini bilendir.İnşallah rabbim bütün hastalıkların şifasını en kolay şekilde bulmayı nasip eder.

Yükleniyor...
Yükleniyor...
Yükleniyor...